روزهای فرار از اندوه!

این روزها، دانشگاه را می گذرانیم با سختی های شیرین یادگرفتن زبان جدید. لااقل این روزها، کمتر یادمان می افتد که چه قدر غم و درد و اندوه دور و برمان را گرفته. ضمنا، جمعی از دوستان هم تهرانند و می بینیم شان گاهگاهی، هرچند دلتنگیم برای آنها که مدتی است ندیده ایمشان و آنها که هنوز ندیده ایم.

در این چند روز، سه تئاتر دیدم:

اولی خدای کشتار، که کار خوبی بود انصافا اما چون قبلا هم نمایشنامه اش را خوانده بودم و هم فیلمی که پولانسکی از روی نمایشنامه نوشته بود را دیده بودم جذابیتی که از بکر بودن داستان باید می بردم را نبردم. با اینحال، همان طور که گفتم، کار خوبی بود.

دومی سیمرغ، که از نظر محتوا و مضمون حرف و حدیث (از نظر داستانی) زیاد دارد. نه می شد گفت بد است نه آن طور که باید خوب بود. در واقع آن طور که باید می بود، نبود.

سومی به صدای زمین گوش کن، اثر جلال تهرانی، که نمایش واقعا فوق العاده ای بود.

 

در روزهای آینده، احتمالا اینها را برویم ببینیم:

طاس آوازه خوان

راهزنان

روایت ناتمام یک فصل معلق

 

+تعداد کتاب هایی که خوانده ام، در سالروز ورود به 24 سالگی، با کتاب "میم و آن دیگران" نوشته محمود دولت آبادی، رسید به عدد 300. حسی ندارم جز اشتیاق برای آشنایی با دوستان بیشتری از جنس کاغذ.

/ 2 نظر / 5 بازدید
نرگس

سلام. خوش به حال شما که هنوز از راه نرسیده سه تا تئاتر دیدین! آقا! روزهای فرار از اندوه نه!! روزهای شروع یک آینده روشن! (به امید خدا)

...

برا يكي از دوستان به ١٥٠٠ رسيد