زیبایی‌ آبله‌ها بر صورت ماه

ماه من، صورت پرآبله ات را چه کنم؟ می‌خواهم بر داغمه‌بسته‌های بدنت دست بکشم. جرات ندارم. حسرت لمس کردنشان را دارم اما می‌ترسم، نه از درد شدیدی که احتمالا بر تو وارد خواهد شد، نه از احتمال ترکیدن آبله‌ها، نه از ترس واگیرداربودن آنها و مبتلا شدن خودم... می ترسم،‌ که شاید، فکر کنی، که فکر می کنم، این آبله ها تنت را زشت کرده‌اند، و این دست کشیدن من، نه از روی محبت،‌ نه از شریک‌بودنم در رنجی که می‌بری، بلکه از ترحم است.

ماه من، من اینجا، از بالکن این اتاق تنگ، که هوای درونش دم‌کرده و خفه است، و کسی نیست که تکیه‌گاهش باشم و تکیه‌گاهم باشد، گاه‌به‌گاه، تو را می نگرم، تو را می بینم، و دلم می خواد که بر روی پست و بلندی‌های وجودت دست بکشم. عاشق آنم که لب‌هایم بر تاریکی‌ها و روشنی‌هایت بوسه بزنند...

ماه من، من موری‌ام بس خرد و کوچک در میان سایر مورچگانی که در این لانه بزرگ پرجنب‌وجوش می‌لولند. لحظه‌ای می‌خواهم بارم را زمین بگذارم، فراموش کنم این فاصله بسیار را و خود را در چاله‌ای که به بازتاب روی تو مفتخر شده، غرق کنم. پستی و بلندی‌هایت، تاریک و روشناهایت، آبله‌هایت، تو را ساخته‌اند؛ و من هرچه این ماه را ساخته‌است، دوست می‌دارم.

ماه من، بوسه مرا بر صورت پرآبله و زیبایت می‌پذیری؟

/ 1 نظر / 31 بازدید
نرگس

سلام. آقای رجبی این پست خیلی قشنگه!