ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا...

 

بی خود نیست که می گن اگر ثروتمندان حقی از فقیران را که در سفره خودشان است به آنها بدهند، در زمین فقیری باقی نمی ماند...

/ 7 نظر / 3 بازدید

در همه دنیا به این اصل رسیده اند که این سرمایه دار است که کار ایجاد می کند زیرا عده ای در جامعه تلاش و درایت بیشتری نسبت به بقیه دارند. البته حساب این افراد را باید از سوء استفاده کنندگان بیت المال جدا گردد.

مرجان(کمی پاکنویس...)

خیر..بیخود نیست بلکه خیلی هم درسته. حقوق به اندازه ای به ما داده شده.هرکسی از حق مساوی برخورداره.وقتی یکی بیشتر برداره یعنی از روی حق یکی دیگه برداشته.این طوری این زیاده میشه اون کم. و اگر حق ها برگرده به صاحبان اصلیشون(که دیر یا زود بر میگرده)اونوقت قفیری در جهان نخواهد موند. (منظورم از حق اینجا هر چیزی بود..مثل ثروت...یا هرچی..)

شراره های نیاز..

اااااااا چرا من تا حالا این جا نیوده بودم... این تصویررو هم نفهمیدم..

مهتا.الف

سلام یکی از عوامل تغییر روحیه ی من وبلاگ شما بود شما درست می گوید گاهی خواندن وبلاگ های افراد بزرگتر از خودت بدجوری روحیه ات را عوض می کند!

می سم فروتن

در کل ما باید کمی تجدید نظر کنیم در فهم این واژه ها. مستضعف واقعی کسی ست که از نظر فرهنگی ضعیف نگه داشته شده. هر روز با تعداد زیادی از آدمهایی که فکر می کنند بل دنیستند فکر کنند برخورد می کنم آیا آنها فقیر ترند با صرفا بی پول ها ؟!‌ بعد از آن هم می گویند با شکم گرسنه کی فکر می کنه؟!! من می گویم به زور هم شده فکر کن تا شکمت گرسنه نماند...

پریزاد

من متوجه این تصویر نشدم[نگران]