مداد

چاپ کردن مجله برای دانشجوها،‌ آرزویی است که به دلایل گوناگون کمتر به واقعیت می پیوندد. برای من،‌ از سال اول دانشگاه این آرزو خیلی شدید بود و رفته رفته از شدت کاهش یافت و تقریبا فراموش شد. تا این که نزدیکی های عید ٨٩،‌ امیرحسین مجیری،‌ دوست هم دانشگاهی و کتابخورم،‌ گفت که مجوز چاپ نشریه ای را گرفته است.

با توضیحاتی که مجیری داد،‌ قرار شد ضمیمه ای ادبی به همراه خود مجله که احتماعی-سیاسی بود،‌ چاپ شود و من قبول کردم که تا حدودی مسئولیت بخش ادبی را به عهده بگیرم.

بعد از ۴۵ روز تلاش برای جمع آوری مطلب،‌ بالاخره مجله چاپ شد. عنوان مجله اصلی "مداد" است و عنوان ضمیمه آن "کلک ادب".

با خودم گفتم بد نیست امروز،‌ همزمان با توزیع مجله در دانشگاه،‌ نسخه پی دی افش اینجا هم باشد،‌ تا دوستان وبلاگی هم استفاده ای بکنند.

امیدوارم هم مجله و هم ضمیمه اش، خوب شده باشد.

دانلود مجله مداد

دانلود ضمیمه ادبی کلک ادب

------------------------------------------

بعد از نوشت:

١- نسخه هایی از مجله که چاپ شده اند،‌ چند اشتباه بزرگ داشتند که در نسخه های بالا،‌ تا حدود زیادی رفع شده اند.

٢- به دلایلی،‌ پست بازدید از نمایشگاه کتاب،‌ نوشته شد ولی منتشر نشد.

٣- لحن این پست،‌ خیلی کتابی شد.

/ 4 نظر / 4 بازدید
مریم حاتمی

از این به بعد با این اسم میام که قاطی نکنم[نیشخند] مجله داره دانلود میشه الان. ولی از اسمش خوشم اومد ااا چرا پستش به دلایلی گذاشته نشد؟؟؟

مهتا.الف

سلام تبریک میگم مجله فوق العاده بود به نظر من خیلی حرفه ای بود من بیشتر از مصاحبه زیباکلام خوشم اومد اما در کل خیلی خوب بود امیدوارم روز به روز بهتر باشید! من منتظر پست نمایشگاه بودم اما مثل اینکه دلیل محکمی برای منتشر نشدنش دارید!!

فالگیر

سلام کم پیدایی دوست وبلاگی!!؟ نمی دونم درگیر درسی یا زندگی یا جفتش!! اما دیر به دیر آپ نشو!![چشمک] خوبه پس حس مطبوعاتی هم داری علاوه بر نوشتن داستان واره!!؟ موفق باشی برادر!!

مریم حاتمی

سلام. من امروز تونستم مجله رو دانلود کنم. باید بگم خیلی خوبب ود خیلی کامل بود